Колоквирање пропуштене наставе из Микробиологије, зимски семестар 2019/2020

Обавештење о колоквирању пропуштене наставе из Микробиологије

Зимски семестар 2019/20

Обавештавају се студенти који имају више од два изостанка са практичне наставе у првом семестру из предмета Микробиологија, да ће се колоквирање пропуштених наставних јединица обавити у писаној форми, у трајању пропуштене наставе, у петак 27.12.2019. у 11.45 часова у доњој вежбаоници Института за микробиологију и имунологију (Др Суботића бр. 1, II спрат). Сви студенти који имају више од два изостанка треба да се обрате шефу Катедре микробиологије попуњавањем  молбе,  као и да приложе лекарско оправдање, најкасније до среде 25.12.2019. до 14 часова, код секретара Института за микробиологију и имунологију (Др Суботића бр. 1, приземље).

Списак студената који треба да колоквирају пропуштену наставу из Микробиологије ће бити истакнут у четвртак 26.12.2019. после 14 часова на огласној табли Института за микробиологију и имунологију (приземље), а накнадно ће бити послат и на сајт факултета.